מהי וואטצפ?

וואטצפ היא רשת חברתית חינמית המאפשרת שליחת הודעות טקסט, שיחות טלפון, מיקום, פרטי איש קשר, הודעות קוליות בצורה של הודעת טקסט ולשלוח הודעות לרשימות תפוצה.

האפליקציה שהושקה ב-2013, מונה כבר מעל 700 מיליון משתמשים, וקשה למצוא היום אנשים שלא נעזרים באפליקציה, לאחרונה הושק שדרוג המאפשר שליחת הודעות דרך המחשב whatsapp web.

אחלה, איך זה עוזר לי בעסק?

אספתי בשבילכם מס' טיפים שימושיים לקידום העסק שלכם דרך אפליקציית וואטספ:

 • רשימת תפוצה ללקוחות
  ניתן ליצור "רשימת שידור" המאגדת את הלקוחות שלכם, ולשלוח להם הודעות, היתרון: ההודעה מגיעה כאישית, ולא ניתן לדעת שהיא נשלחה כרשימת תפוצה (אלא אם כתבתם את ההודעה כמשהו לקוני ופחות אישי). החסרון: מוגבלת ל-250 משתמשים, אבל ניתן ליצור כמה רשימות תפוצה.
 • הנעה לפעולה! כפתור שיחה בוואטסאפ באתר שלכם – מדריך להתקנה
 • כפתור שיתוף באתר שלכם
  בהנחה וכבר מוטמע אצלכם באתר כפתורי שיתוף של פייסבוק ורשתות נוספות, וודאי זה לא חדש לכם, למי שלא מכיר, כפתור השיתוף מאפשר לשתף את העמוד שהגולש נמצא בו עם חבריו ברשת החברתית, לכן מתבקש שיהיה באתר שלכם כפתור שיתוף של וואטצפ לשיתוף מהיר של האתר שלכם.להטמעת כפתור השיתוף, ניתן להשתמש בקוד הבא:
  <a href="whatsapp://send?text=http://www.mydomain.com%20mysite">whatsapp</a>
  כאשר ה- %20 מייצג רווח שחובה לשים בין כתובת האתר למלל הרצוי.למי שהאתר שלו בוורדפרס, יכול להיעזר בתוספים מובנים, כגון: Responsive WhatsApp Share Button
 • פרסום בקבוצות
  כל אחד מאתנו חבר במספר קבוצות בוואצטאפ, זוהי הזדמנות טובה לנצל אך לא להעיק על הקבוצות ולפרסם מבצע או הטבה למי שיציג את הפרסום בעת רכישה/הזמנה, אם מדובר בהטבה שווה, יתכן והיא תעבור מקבוצה לקבוצה באופן טבעי. שימו לב שעדיף לעשות את זה כתמונה עם כל הפרטים עליה, ולא כהודעת טקסט עם קישור, שכן לאחר שיתוף אחד הקישור לא מצטרף לשיתוף השני.
 • שיווק בווצאפ
  מחפשים מערכת לשיווק בווצאפ? מוזמנים לבדוק את המערכת של wspbot.com.

יש לכם עוד שיטות מדליקות לשיווק העסק? אהבתם את המדריך? ספרו לנו כאן בתגובות..

אהבתם את המאמר? שתפו! והגיבו כאן למטה :)

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *